sobota, 5 stycznia 2013

zdjęcia :)






Jeśli ktoś chciałby wybrać się ze mną na zdjęcia to pisać :)
gg : 12283375 albo  facebook
całe ferie wolne.








bardzo dziękuje za odwiedziny i komentarze :)




poniedziałek, 31 grudnia 2012

2012!!


żegnamy 2012 witamy 2013 :)
życzę wszystkim dobrej zabawy i oczywiście żeby ten nachodzący rok był jeszcze lepszy 
+ dziękuje za komentarze i za to, że tak często tu zaglądacie 
a mi życzcie jeszcze więcej zdjęć/sesji w 2013 r. 






zdjęcia, które zrobiłam w 2012 roku wszystkie te moje 'ulubione'