ktoś jeszcze chętny na zdjęcia ?
wtorek, 15 stycznia 2013
sobota, 5 stycznia 2013
zdjęcia :)
Jeśli ktoś chciałby wybrać się ze mną na zdjęcia to pisać :)
gg : 12283375 albo facebook
całe ferie wolne.
bardzo dziękuje za odwiedziny i komentarze :)
poniedziałek, 31 grudnia 2012
2012!!
żegnamy 2012 witamy 2013 :)
życzę wszystkim dobrej zabawy i oczywiście żeby ten nachodzący rok był jeszcze lepszy
+ dziękuje za komentarze i za to, że tak często tu zaglądacie
a mi życzcie jeszcze więcej zdjęć/sesji w 2013 r.
zdjęcia, które zrobiłam w 2012 roku wszystkie te moje 'ulubione'
Subskrybuj:
Posty (Atom)
