piątek, 5 lipca 2013

Agata i Pati ;*



wczorajsza sesja udana :)
chcę więcej !! :D




na początek Agata ;*


















 Patrycja ;*























i razem :





najsłodsze <3


czwartek, 20 czerwca 2013

:)

DUŻO CZASU, DUŻO POMYSŁÓW !
jeśli ktoś chętny na zdjęcia ZAPRASZAM !
pisać, pisać piiiiiisaaać :)





najlepsza modelka :