piątek, 5 lipca 2013
Agata i Pati ;*
wczorajsza sesja udana :)
chcę więcej !! :D
na początek Agata ;*
Patrycja ;*
i razem :
najsłodsze <3
niedziela, 23 czerwca 2013
Seeeeeeebol
i jest w końcu MODEL
i moje ulubione !
czwartek, 20 czerwca 2013
:)
DUŻO CZASU, DUŻO POMYSŁÓW !
jeśli ktoś chętny na zdjęcia
ZAPRASZAM !
pisać, pisać piiiiiisaaać :)
najlepsza modelka :
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)