ahnesaa photography

wtorek, 2 kwietnia 2013

Laura ur. 19.03.13





dłonie zapożyczone od Anny Kubiak, której dziękuje za pomoc w zdjęciach !















Autor: ahnesaa o 10:19 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

poniedziałek, 4 marca 2013

Aśkaa ;)



witam cudowną pogodę :)
witam remont
witam nowe zdjęcia


ktoś chętny na zdjęcia ? :):)

















Autor: ahnesaa o 09:39 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 3 lutego 2013

Ada ;)

















Autor: ahnesaa o 12:03 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

O mnie

ahnesaa
Agnieszka, 17 lat uwielbiam fotografować i każdą wolną chwile spędzam za obiektywem :) gdyby ktoś chciał wybrać się na zdjęcia ZAPRASZAM ! gg: 12283375
Wyświetl mój pełny profil

Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • lis 2013 (2)
  • paź 2013 (1)
  • wrz 2013 (1)
  • sie 2013 (1)
  • lip 2013 (4)
  • cze 2013 (2)
  • maj 2013 (3)
  • kwi 2013 (2)
  • mar 2013 (1)
  • lut 2013 (1)
  • sty 2013 (7)
  • gru 2012 (7)
  • lis 2012 (4)
  • paź 2012 (5)
  • wrz 2012 (5)
  • sie 2012 (2)
Motyw Podróże. Obsługiwane przez usługę Blogger.